Stolar Eames

230969

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, fothylsor i plast saknas

Design, Möbler

Rum 10

Stolar Eames

Budhistorik (6 bud)
1155540
1155539
1 700
1152299
1 600
1151878
1149065

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.