Cafébord

230968

BORD, kvadratisk skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd 73, 70x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Rum 10

Cafébord

Budhistorik (3 bud)

1153787
1153776
600
1150965

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.