Stolar Eames

230964

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, fothylsor i plast saknas

Design, Möbler

Rum 10

Stolar Eames

Budhistorik (10 bud)
1155822
4 600
1155642
4 400
1155549
4 200
1155641
4 200
1155549

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.