Stolar i ek

230959

STOLAR, 4 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

Rum 12

Stolar i ek

Budhistorik (9 bud)
1155800
1154674
1154673
1154672
750
1154670
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.