Stolar i ek

230958

STOLAR, 4 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

Rum 12

Stolar i ek

Budhistorik (5 bud)
1154663
850
1154660
700
1154657
600
1154655
550
1153072

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.