Karmstol Arne Jacobsen

230956

KARMSTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, 1976, klädd i svart textil, stål underrede
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Design, Möbler

Rum 10

Karmstol Arne Jacobsen

Budhistorik (19 bud)
1156112
1156101
1156096
1 900
1154806
1 800
1154687
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.