Stolar Arne Jacobsen

230955

STOLAR, 1 par, "Myran", Arne Jacobsen, 1970-71, svarta, stålben
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

Design, Möbler

Rum 10

Stolar Arne Jacobsen

Budhistorik (16 bud)
1151833
3 200
1151826
1151832
1151826
2 800
1151831
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.