Ringar broschnål och hänge guld

230940

RING, guld och silver, glasstenar, 1800-tal, RING, 18 k guld, med briljant, ca 0,20 ct, BROSCHNÅL, 18 k guld, HÄNGE, 18 k guldfattningar i hjärtformation

Montering på hjärta med smärre skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

1155264
1149785

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.