Franco Costa serigrafier

230917

COSTA, Franco (född 1934): (2) "The pride of Italia" resp "Don't jibe", signerade och numrerade, färgserigrafier, vardera 80x60 cm

Fack 9

Franco Costa serigrafier

Budhistorik (9 bud)
1153888
1 300
1154102
1153888
1153520
1152438
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.