Gunnar Nordström oljemålning

230906

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): "Halländsk kust", signerad G Nordström, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1986, 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1154443
550
1154193
500
1154143
450
1154192
1154143

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.