Max Walter Svanberg litografi

230905

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Händelser i sällsamt rum", signerad och daterad Max Walters -52, originallitografi, litografi, 42x25 cm

Fack 17

Max Walter Svanberg litografi
Budhistorik (5 bud)
1155031
500
1154903
450
1152825
1144961
1144373

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.