Franco Costa serigrafier

230904

COSTA, Franco (född 1934): (2) "Waiting for the start" resp "Head up to keep clear", signerade och numrerade, färgserigrafier, vardera 80x60 cm

Fack 3

Franco Costa serigrafier

Budhistorik (16 bud)
1155087
2 400
1154882
1154730
1154877
1154730
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.