Uno Svensson färglitografi

230900

SVENSSON, Uno (1929-2012): Mansfigur, signerad och daterad Uno Svensson -92, 81/150, färglitografi, 65x45 cm

Fack 12

Uno Svensson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1154225
1 700
1154235
1 700
1154225
1 600
1154234
1154225
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.