Göran Brunius oljemålning

230896

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Gråviken i Augusti" signerad GB, olja på duk, ca 69x100 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1154647
1154637
1154646
1154637
950
1154645
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.