Axel Peters oljemålning

230885

PETERS, Axel (1863-1942): Stilleben med frukt, signerad Ax Peters 1937, olja på pannå, 32x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Axel Peters oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1154891
1154737
1154032
1 900
1154736
1 900
1154032
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.