Erik Cederberg oljemålning

230880

CEDERBERG, Erik (1897-1984): Stilleben med fisk, signerad E Cederberg, olja på pannå, 18x25 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Erik Cederberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1154708
750
1154704
700
1154699
650
1154696
600
1154695
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.