Leksakshund Steiff

230871

LEKSAKSHUND på hjul, Steiff, ca 1920-tal, i form av pudel, hjul av trä, höjd 41 cm

Skador, omarbetad troligen senare hjul

Leksaker

Rum 3

Leksakshund Steiff

Budhistorik (21 bud)
1150783
6 400
1150585
6 200
1150461
6 000
1150461
5 400
1150583
5 200

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.