Väggpendyl gustavianskt stockholmsarbete

230868

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh. Nyberg, Stockholm (Johan N, 1740-1801), förgylld, höjd ca 80x47 cm, pendel och nyckel finns

Ytslitage

Klockor/Ur

Rum 4

Budhistorik (44 bud)
1154869
10 000
1154916
9 800
1154869
9 600
1154913
9 400
1154869
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.