Sybord

230865

SYBORD, 1900-tal, intarsia, låda i sargen, höjd 64, 41x51 cm

Slitage

Rum 4

Sybord

Budhistorik (11 bud)
1155083
1154939
750
1154939
650
1154515
600
1153845
550

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.