Färgetsning

230862

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, färgetsning, otydligt signerad, daterad -82, 5/30, 100x130 cm

Rum 3

Färgetsning
Budhistorik (57 bud)
1155183
12 500
1155177
12 000
1155175
11 500
1155173
11 000
1155169
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.