Carl Malmsten fåtölj

230859

FÅTÖLJ, 1900-tal, Carl Malmsten, blågrå tygklädsel

Tyg med slitage

Rum 5

Carl Malmsten fåtölj

Budhistorik (19 bud)
1154190
1 900
1153982
1 800
1150741
1 700
1150189
1 600
1147029

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.