Miniatyrmålning 1800-tal

230857

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, porträtt föreställande Heliga Maria, olja på elfenben, oval ram i mässing, höjd ca 6,5 cm

Konst, Måleri

Monter 10

Miniatyrmålning 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1154497
1 800
1154291
1 700
1154106
1 600
1151583
1154105

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.