Bord gustavianskt provinsarbete

230855

BORD, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal, två lådor i sargen, rotfanérad skiva, underrede i betsad björk, benknoppar, höjd 72, 89x44 cm

Skador, benknopp saknas

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
1154875
1 300
1154858
1154538
1154856
1154538
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.