Hugo Vilfred Pedersen oljemålning

230848

PEDERSEN, Hugo Vilfred (1870-1959): Sittande arbisk man, signerad Hugovp, olja på duk, 29x21 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (34 bud)
1154772
9 600
1154693
9 400
1154649
9 200
1154690
9 200
1154649
9 000

Slutpris SEK:
9 600
916 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.