Bo E Lundqvist blandteknik

230843

LUNDQVIST, Bo (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist 95, collage/blandteknik,121x90 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bo E Lundqvist blandteknik

Budhistorik (9 bud)
1153757
1 800
1149060
1 700
1153755
1 600
1149060
1153754
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.