Spelbord Karl Johan

230842

SPELBORD, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, inredning med spelmarker, höjd 75, 89x42 cm

Slitage, skador

Rum 4

Spelbord Karl Johan

Budhistorik (22 bud)
1154463
1 700
1154445
1 600
1154223
1154444
1154223

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.