Oljemålning

230840

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland/England 1800-tal): Man vid måltiden, olja på duk, 27x23 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1153655
1148442
1144132

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.