Robert Thegerström olja

230837

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Studie från Kairo no 545", osignerad, utförd enligt påskrift 1889, olja på duk, 49x41 cm; Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, veck

Konst, Måleri

Kundcenter

Robert Thegerström olja
Budhistorik (27 bud)
1150907
1157063
2 800
1150907
2 400
1157055
1150907
1 900

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.