Oljemålning

230835

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med vit ros, otydligt signerad, olja på pannå, 21x30 cm

Konst

Fack 14

Oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1154276
1154094
950
1154048
900
1153997
850
1153995

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.