Robert Thegerström olja

230815

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Aftonsol över Lidingön, no 541", osignerad , olja på duk, 48x62 cm; Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Robert Thegerström olja
Budhistorik (27 bud)
1155210
1156510
3 800
1155210
3 600
1156509
3 400
1155210
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.