Gösta Liljedahl oljemålning

230807

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Moln", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 100x120 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1154947
3 200
1154952
1154947
2 800
1154420
2 600
1153142
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.