Robert Thegerström olja

230805

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Sommarnatt no 591", osignerad , olja på duk, 40,5x52,5 cm; Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Kundcenter

Robert Thegerström olja
Budhistorik (21 bud)
1158050
1158068
2 800
1158050
2 600
1158057
2 400
1158050

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.