Carl Brandt pastell

230802

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt, pastell, 60x26 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Carl Brandt pastell

Budhistorik (8 bud)
1154590
600
1154201
550
1145530
500
1154200
500
1145530
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.