Robert Thegerström olja

230795

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Winternatt Djursholm no 549", osignerad , olja på duk, 48x35cm; Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Robert Thegerström olja
Budhistorik (20 bud)
1157424
3 600
1157491
3 400
1157424
3 200
1157489
1157424
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.