Vas Gertrud Lönegren för Rörstrand

230794

VAS, Gertrud Lönegren, Rörstrand, numrerad L 196, höjd 16 cm

Invändigt krackelerad

Keramik/Porslin

Monter 11

Budhistorik (1 bud)

1146651
2014-02-16 21:50:59

2014-02-22 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.