Robert Thegerström teckning

230785

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Döddansare, signerad R Thegerström 1877, kolteckning, 38x60 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, veck

Konst, Måleri

Kundcenter

Robert Thegerström teckning

Budhistorik (24 bud)
1157849
2 400
1157755
1157847
1157755
1157846
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.