Robert Thegerström teckning

230784

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Dödskalle, signerad och daterad Robert Thegerström Jan 1877, blyertsteckning på papper, 54x38 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Kundcenter

Robert Thegerström teckning

Budhistorik (55 bud)
1157333
8 200
1157335
8 200
1157333
8 000
1157332
7 800
1157329
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.