Robert Thegerström etsning

230780

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Självporträtt - bakhuvudet", osignerad, etsning, ca 10x8 cm, bladmått 13,5x11 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Ytfläckar

Monter 19

Robert Thegerström etsning

Budhistorik (17 bud)
1156994
3 400
1156689
3 200
1156990
3 200
1156689
1156989
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.