Skinnsoffa

230775

SOFFA, brunt skinn, 2-sits, längd 157 cm

Slitage, skador, fläckar, ena framben löst och lagat

Rum 5

Skinnsoffa

Budhistorik (1 bud)

1154582
2014-02-22 18:45:43

2014-02-22 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.