Robert Thegerström pastell

230773

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Strandpromenad, osignerad, pastell på papper, 46x30 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Konst, Måleri

Fack 14

Robert Thegerström pastell

Budhistorik (26 bud)
1157322
3 400
1147159
3 200
1157314
3 200
1147159
2 800
1157309
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.