Savonettur 18 k guld

230756

FICKUR, 18 k guld, savonett, ca 1910, breguetspiral, svanhals, emaljtavla, innerboett i 18 k, insida märk stämplad CB 524, diameter 52 mm, totalvikt ca 89 g

Glas saknas, smärre bucklor, fungerar ej

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Savonettur 18 k guld

Budhistorik (15 bud)
1154421
5 200
1147738
5 000
1154419
4 800
1147738
4 600
1149476
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.