Barockstol

230746

STOL, senbarock, 1700-tal, bemålad, senare ryggbricka

Omarbetad, bruksslitage

Rum 4

Barockstol

Budhistorik (10 bud)
1154397
950
1154395
900
1154395
650
1154346
600
1154394
550

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.