Alexis Ankarkrona oljemålning

230745

ANKARKRONA, Alexis (1825-1901): Naken akt, signerad och daterad -96, olja på pannå, 54x34 cm

Obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Alexis Ankarkrona oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1154074
1 600
1154071
1154059
1 400
1154011
1 300
1154010

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.