Gustavianska stolar

230742

STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal, bemålade

Bruksslitage, förstärkningar

Rum 4

Gustavianska stolar

Budhistorik (23 bud)
1154586
5 200
1154844
5 000
1154586
4 800
1154842
4 600
1154586
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.