Iven Orx oljemålning

230732

ORX, Iven (född 1970): Komposition, signerad Iven Orx, olja på duk, 49x49 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Iven Orx oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1152505
1153184
1152505
750
1153181
700
1152505
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.