Madeleine Pyk litografi

230721

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, provtryck, färglitografi, 57x54 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (13 bud)
1151515
1148317
1150002
1148317
950
1150001
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.