Robert Thegerström kolteckning

230714

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Självporträtt", osignerad, kolteckning, 45x30 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj

Veck

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (25 bud)
1157825
1157648
3 800
1157648
1157430
2 800
1157629
2 800

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.