Rosenholm bordsknivar

230701

BORDSKNIVAR, 6 st, silver, modell Rosenholm, GAB, rostfria blad, 1900-talets senare del

Bruksslitage

Silver

Monter 8

Rosenholm bordsknivar

Budhistorik (22 bud)
1149741
1151195
1149741
1 900
1151194
1 800
1149741
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.