Träsnitt Japan

230694

TRÄSNITT, Signerad Shinsai 1764(?)-1820, Japan, bladstorlek 17,5x22,5 cm

Slitage, något blekt

Fack 11

Träsnitt Japan
Budhistorik (12 bud)
1156980
1156925
1156964
1156925
1 700
1156704
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.