Toyohara Kunichika färgträsnitt

230688

KUNICHIKA, Toyohara (1835-1900): Kabukiskådespelare, Japan, 1860-tal, färgträsnitt, signerad Kunichika hitsu med toshidamasigill, bladstorlek ca 35x21 cm

Fack 10

Budhistorik (12 bud)
1157415
2 400
1157412
1156918
1156918
1 800
1156866
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.